Langley

square foot
    Showing 1 to 20 of 500 properties 
  • R3127135
    Century 21 Coastal Realty Ltd.

    20133 27 AVENUE

    $2,399,000

    Beds: 8
    Baths: 9
    Size: 5,768 sqft
    Lot: 7,258 SqFt
    Built: 2024
    Taxes: 8,597
    $/SqFt: $416
    Type: House/Single Family
  • R3127023
    Oakwyn Realty Ltd.

    182 SPRINGFIELD DRIVE

    $779,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,215 sqft
    Lot: 2,500 SqFt
    Built: 1978
    Taxes: 2,542
    $/SqFt: $641
    Type: House/Single Family
  • R3126981
    RE/MAX Treeland Realty

    21495 90 AVENUE

    $1,469,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 2,247 sqft
    Lot: 5,577 SqFt
    Built: 1988
    Taxes: 4,381
    $/SqFt: $654
    Type: House/Single Family
  • R3126977
    Royal LePage Little Oak Realty

    99 20875 80 AVENUE

    $720,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,280 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2008
    Taxes: 2,552
    $/SqFt: $563
    Type: Townhouse
  • R3126536
    RE/MAX Treeland Realty

    8965 213 STREET

    $1,309,900

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,000 sqft
    Lot: 5,882 SqFt
    Built: 1988
    Taxes: 4,428
    $/SqFt: $655
    Type: House/Single Family
  • R3126657
    Hugh & McKinnon Realty Ltd.

    521 200 STREET

    $2,999,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 938 sqft
    Lot: 243,065 SqFt
    Built: 1994
    Taxes: 7,457
    $/SqFt: $3,197
    Type: Manufactured with Land
  • R3125997
    Royal LePage - Wolstencroft

    5951 237A STREET

    $1,899,800

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 3,021 sqft
    Lot: 17,534 SqFt
    Built: 1986
    Taxes: 6,276
    $/SqFt: $629
    Type: House/Single Family
  • R3125502
    Macdonald Realty

    9395 209B STREET

    $1,288,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,766 sqft
    Lot: 5,003 SqFt
    Built: 1985
    Taxes: 4,330
    $/SqFt: $729
    Type: House/Single Family
  • R3126426
    Royal LePage - Wolstencroft

    22558 OLD YALE ROAD

    $1,825,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 2,139 sqft
    Lot: 109,771 SqFt
    Built: 1977
    Taxes: 6,520
    $/SqFt: $853
    Type: House/Single Family
  • R3125501
    Royal LePage - Wolstencroft

    3339 236 STREET

    $4,999,000

    Beds: 5
    Baths: 5
    Size: 6,738 sqft
    Lot: 438,649 SqFt
    Built: 1999
    Taxes: 13,252
    $/SqFt: $742
    Type: House/Single Family
  • R3126509
    Royal LePage - Wolstencroft

    4873 223B STREET

    $1,399,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 3,146 sqft
    Lot: 5,152 SqFt
    Built: 2014
    Taxes: 5,064
    $/SqFt: $445
    Type: House/Single Family
  • R3126025
    Momentum Realty Inc.

    4922 215 STREET

    $2,698,000

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 2,608 sqft
    Lot: 30,056 SqFt
    Built: 2010
    Taxes: 6,900
    $/SqFt: $1,035
    Type: House/Single Family
  • R3124698
    Real Broker B.C. Ltd.

    609 20325 85 AVENUE

    $798,800

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,165 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2021
    Taxes: 2,783
    $/SqFt: $686
    Type: Apartment Unit
  • R3126675
    Royal LePage - Wolstencroft

    43 20335 70A AVENUE

    $929,900

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,526 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2026
    Taxes: 0
    $/SqFt: $609
    Type: Townhouse
  • R3126286
    AXIS Real Estate Solutions Inc.

    19750 76 AVENUE

    $1,169,900

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 2,268 sqft
    Lot: 2,220 SqFt
    Built: 2025
    Taxes: 0
    $/SqFt: $516
    Type: 1/2 Duplex
  • R3125855
    The Agency White Rock

    350 198TH STREET

    $3,799,999

    Beds: 6
    Baths: 6
    Size: 6,265 sqft
    Lot: 23,087 SqFt
    Built: 2010
    Taxes: 12,663
    $/SqFt: $607
    Type: House/Single Family
  • R3126080
    RE/MAX Treeland Realty

    A216 8447 202 STREET

    $658,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 933 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2022
    Taxes: 2,160
    $/SqFt: $705
    Type: Apartment Unit
  • R3126586
    RE/MAX Treeland Realty

    25040 57 AVENUE

    $2,299,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 2,326 sqft
    Lot: 41,382 SqFt
    Built: 1992
    Taxes: 7,016
    $/SqFt: $988
    Type: House/Single Family
  • R3124669
    Royal LePage - Wolstencroft

    8578 205B STREET

    $1,825,000

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 3,755 sqft
    Lot: 5,313 SqFt
    Built: 2015
    Taxes: 6,196
    $/SqFt: $486
    Type: House/Single Family
  • R3125115
    RE/MAX 2000 Realty

    212 5504 BRYDON CRESCENT

    $399,900

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 529 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2024
    Taxes: 1,683
    $/SqFt: $756
    Type: Apartment Unit