Langley › Murrayville

square foot
    Showing 1 to 20 of 54 properties 
  • R3126509
    Royal LePage - Wolstencroft

    4873 223B STREET

    $1,399,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 3,146 sqft
    Lot: 5,152 SqFt
    Built: 2014
    Taxes: 5,064
    $/SqFt: $445
    Type: House/Single Family
  • R3126048
    Royal LePage - Wolstencroft

    17 21688 52 AVENUE

    $815,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,651 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2020
    Taxes: 2,907
    $/SqFt: $494
    Type: Townhouse
  • R3125970
    Engel & Volkers Vancouver (Branch)

    21833 51 AVENUE

    $2,099,900

    Beds: 8
    Baths: 8
    Size: 4,882 sqft
    Lot: 11,325 SqFt
    Built: 2016
    Taxes: 7,640
    $/SqFt: $430
    Type: House/Single Family
  • R3124690
    Team 3000 Realty Ltd.

    72 21928 48 AVENUE

    $849,999

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,596 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1993
    Taxes: 2,800
    $/SqFt: $533
    Type: Townhouse
  • R3124720
    RE/MAX Treeland Realty

    4633 222A STREET

    $1,749,900

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 3,022 sqft
    Lot: 8,924 SqFt
    Built: 1994
    Taxes: 5,412
    $/SqFt: $579
    Type: House/Single Family
  • R3125841
    Royal Pacific Lions Gate Realty Ltd.

    115 21928 48 AVENUE

    $945,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,667 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1993
    Taxes: 2,900
    $/SqFt: $567
    Type: Townhouse
  • R3123096
    Century 21 Coastal Realty Ltd.

    5218 219A STREET

    $2,748,500

    Beds: 4
    Baths: 5
    Size: 5,010 sqft
    Lot: 19,052 SqFt
    Built: 2010
    Taxes: 8,765
    $/SqFt: $549
    Type: House/Single Family
  • R3122429
    Royal LePage - Wolstencroft

    21611 50 AVENUE

    $1,199,900

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,477 sqft
    Lot: 7,277 SqFt
    Built: 1996
    Taxes: 4,615
    $/SqFt: $484
    Type: House/Single Family
  • R3120982
    RE/MAX Performance Realty

    5120 214 STREET

    $1,749,000

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,593 sqft
    Lot: 10,054 SqFt
    Built: 2006
    Taxes: 5,925
    $/SqFt: $675
    Type: House/Single Family
  • R3121011
    RE/MAX Treeland Realty

    21831 44A AVENUE

    $1,880,000

    Beds: 7
    Baths: 4
    Size: 3,471 sqft
    Lot: 10,280 SqFt
    Built: 1991
    Taxes: 5,872
    $/SqFt: $542
    Type: House/Single Family
  • R3121483
    Sutton Centre Realty

    21549 50A AVENUE

    $1,489,500

    Beds: 6
    Baths: 4
    Size: 2,949 sqft
    Lot: 7,475 SqFt
    Built: 1997
    Taxes: 5,164
    $/SqFt: $505
    Type: House/Single Family
  • R3120519
    eXp Realty of Canada, Inc.

    21635 50A AVENUE

    $899,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,545 sqft
    Lot: 7,093 SqFt
    Built: 1970
    Taxes: 3,958
    $/SqFt: $582
    Type: House/Single Family
  • R3120445
    Royal LePage - Wolstencroft

    21555 47B AVENUE

    $1,722,222

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 2,940 sqft
    Lot: 6,997 SqFt
    Built: 1992
    Taxes: 5,050
    $/SqFt: $586
    Type: House/Single Family
  • R3119772
    RE/MAX Treeland Realty

    406 22022 49 AVENUE

    $699,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,277 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1997
    Taxes: 2,254
    $/SqFt: $547
    Type: Apartment Unit
  • R3119107
    Macdonald Realty

    61 21848 50 AVENUE

    $880,000

    Beds: 2
    Baths: 3
    Size: 1,993 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1990
    Taxes: 3,349
    $/SqFt: $442
    Type: Townhouse
  • R3119462
    Royal LePage Elite West

    31 22128 48A AVENUE

    $799,800

    Beds: 2
    Baths: 3
    Size: 1,510 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2019
    Taxes: 2,880
    $/SqFt: $530
    Type: Townhouse
  • R3120194
    eXp Realty

    2 4740 221 STREET

    $775,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,737 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1993
    Taxes: 2,532
    $/SqFt: $446
    Type: Townhouse
  • R3117743
    Royal Lepage Wheeler Cheam

    4970 216 STREET

    $1,999,999

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 2,300 sqft
    Lot: 16,000 SqFt
    Built: 1991
    Taxes: 6,306
    $/SqFt: $870
    Type: House/Single Family
  • R3115442
    Royal LePage Little Oak Realty

    114 5020 221A STREET

    $595,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 881 sqft
    Lot: 881 SqFt
    Built: 2016
    Taxes: 1,976
    $/SqFt: $675
    Type: Apartment Unit
  • R3115000
    RE/MAX Treeland Realty

    21735 47B AVENUE

    $1,430,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 2,874 sqft
    Lot: 5,285 SqFt
    Built: 2001
    Taxes: 4,649
    $/SqFt: $498
    Type: House/Single Family

Related Searches:
Murrayville