Langley › Salmon River

square foot
    Showing 1 to 20 of 58 properties 
  • R3122968
    Royal LePage - Wolstencroft

    4034 248 STREET

    $1,649,900

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 2,906 sqft
    Lot: 6,055 SqFt
    Built: 2022
    Taxes: 5,252
    $/SqFt: $568
    Type: House/Single Family
  • R3120585
    Oakwyn Realty Ltd.

    4471 248 STREET

    $3,250,000

    Beds: 6
    Baths: 5
    Size: 6,431 sqft
    Lot: 64,799 SqFt
    Built: 2016
    Taxes: 11,830
    $/SqFt: $505
    Type: House/Single Family
  • R3120887
    RE/MAX Treeland Realty

    4650 MARTINGALE CRESCENT

    $2,798,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 4,178 sqft
    Lot: 56,192 SqFt
    Built: 1974
    Taxes: 6,722
    $/SqFt: $670
    Type: House/Single Family
  • R3120366
    RE/MAX Treeland Realty

    23836 68 AVENUE

    $1,998,000

    Beds: 4
    Baths: 1
    Size: 1,860 sqft
    Lot: 103,875 SqFt
    Built: 1970
    Taxes: 6,334
    $/SqFt: $1,074
    Type: House/Single Family
  • R3121199
    Nu Stream Realty Inc.

    13 24455 61 AVENUE

    $2,390,000

    Beds: 5
    Baths: 5
    Size: 4,563 sqft
    Lot: 9,905 SqFt
    Built: 2017
    Taxes: 7,443
    $/SqFt: $524
    Type: House/Single Family
  • R3119613
    RE/MAX Treeland Realty

    24833 ROBERTSON CRESCENT

    $1,679,000

    Beds: 6
    Baths: 5
    Size: 3,650 sqft
    Lot: 8,228 SqFt
    Built: 2025
    Taxes: 0
    $/SqFt: $460
    Type: House/Single Family
  • R3118263
    Royal LePage Sterling Realty

    305 21009 56 AVENUE

    $445,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 707 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2011
    Taxes: 1,618
    $/SqFt: $629
    Type: Apartment Unit
  • R3118356
    RE/MAX Treeland Realty

    25031 57 AVENUE

    $4,948,888

    Beds: 10
    Baths: 12
    Size: 8,824 sqft
    Lot: 48,787 SqFt
    Built: 2025
    Taxes: 12,315
    $/SqFt: $561
    Type: House/Single Family
  • R3116621
    Macdonald Realty (Surrey/152)

    4465 248 STREET

    $2,299,900

    Beds: 6
    Baths: 3
    Size: 2,956 sqft
    Lot: 43,996 SqFt
    Built: 1971
    Taxes: 8,353
    $/SqFt: $778
    Type: House/Single Family
  • R3117546
    Homelife Advantage Realty Ltd.

    3 24453 60 AVENUE

    $2,555,555

    Beds: 5
    Baths: 5
    Size: 4,740 sqft
    Lot: 9,356 SqFt
    Built: 2016
    Taxes: 7,449
    $/SqFt: $539
    Type: House/Single Family
  • R3115453
    Royal LePage - Wolstencroft

    24411 56 AVENUE

    $1,749,000

    Beds: 6
    Baths: 4
    Size: 4,035 sqft
    Lot: 86,249 SqFt
    Built: 1974
    Taxes: 6,645
    $/SqFt: $433
    Type: House/Single Family
  • R3115283
    Woodhouse Realty

    324 21009 56 AVENUE

    $429,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 710 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2011
    Taxes: 1,621
    $/SqFt: $604
    Type: Apartment Unit
  • R3112060
    Momentum Realty Inc.

    24183 FRASER HIGHWAY

    $3,230,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 750 sqft
    Lot: 263,538 SqFt
    Built: 1974
    Taxes: 6,166
    $/SqFt: $4,307
    Type: Manufactured with Land
  • R3112032
    Real Broker B.C. Ltd.

    426 21009 56 AVENUE

    $409,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 590 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2011
    Taxes: 1,484
    $/SqFt: $693
    Type: Apartment Unit
  • R3111868
    RE/MAX Treeland Realty

    304 21009 56 AVENUE

    $495,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 812 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2011
    Taxes: 1,906
    $/SqFt: $610
    Type: Apartment Unit
  • R3110201
    Stonehaus Realty Corp.

    23808 58A AVENUE

    $1,699,000

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 3,964 sqft
    Lot: 14,375 SqFt
    Built: 1981
    Taxes: 6,303
    $/SqFt: $429
    Type: House/Single Family
  • R3111455
    Royal LePage Sterling Realty

    6879 229TH STREET

    $2,090,000

    Beds: 4
    Baths: 2
    Size: 2,521 sqft
    Lot: 192,535 SqFt
    Built: 1976
    Taxes: 7,290
    $/SqFt: $829
    Type: House/Single Family
  • R3111957
    RE/MAX Aldercenter Realty

    4 4426 232 STREET

    $199,900

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 768 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1975
    Taxes: 356
    $/SqFt: $260
    Type: Manufactured
  • R3108334
    Sutton Group-West Coast Realty (Surrey/24)

    5692 247A STREET

    $1,749,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 2,410 sqft
    Lot: 18,992 SqFt
    Built: 1983
    Taxes: 5,717
    $/SqFt: $726
    Type: House/Single Family
  • R3108036
    RE/MAX Treeland Realty

    5721 224 STREET

    $4,150,000

    Beds: 8
    Baths: 7
    Size: 3,267 sqft
    Lot: 139,827 SqFt
    Built: 2015
    Taxes: 12,021
    $/SqFt: $1,270
    Type: House/Single Family

Related Searches:
Salmon River