Langley › Walnut Grove

square foot
    Showing 1 to 20 of 136 properties 
  • R3126536
    RE/MAX Treeland Realty

    8965 213 STREET

    $1,309,900

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,000 sqft
    Lot: 5,882 SqFt
    Built: 1988
    Taxes: 4,428
    $/SqFt: $655
    Type: House/Single Family
  • R3126981
    RE/MAX Treeland Realty

    21495 90 AVENUE

    $1,469,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 2,247 sqft
    Lot: 5,577 SqFt
    Built: 1988
    Taxes: 4,381
    $/SqFt: $654
    Type: House/Single Family
  • R3125502
    Macdonald Realty

    9395 209B STREET

    $1,288,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,766 sqft
    Lot: 5,003 SqFt
    Built: 1985
    Taxes: 4,330
    $/SqFt: $729
    Type: House/Single Family
  • R3125728
    Macdonald Realty

    20885 95A AVENUE

    $1,268,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,948 sqft
    Lot: 5,504 SqFt
    Built: 1989
    Taxes: 4,387
    $/SqFt: $651
    Type: House/Single Family
  • R3123437
    Sutton Group-West Coast Realty (Surrey/24)

    402 8915 202 STREET

    $449,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 694 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2009
    Taxes: 1,611
    $/SqFt: $647
    Type: Townhouse
  • R3125208
    Homelife Benchmark Realty Corp.

    20530 96B AVENUE

    $1,799,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 3,165 sqft
    Lot: 10,930 SqFt
    Built: 1991
    Taxes: 6,266
    $/SqFt: $568
    Type: House/Single Family
  • R3124760
    RE/MAX Performance Realty

    45 8930 WALNUT GROVE DRIVE

    $679,900

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,512 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1995
    Taxes: 2,294
    $/SqFt: $450
    Type: Townhouse
  • R3124722
    Real Broker B.C. Ltd.

    20769 91B AVENUE

    $1,399,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 2,475 sqft
    Lot: 6,007 SqFt
    Built: 1995
    Taxes: 5,131
    $/SqFt: $565
    Type: House/Single Family
  • R3125114
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    258 20391 96 AVENUE

    $689,900

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,897 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1993
    Taxes: 2,736
    $/SqFt: $364
    Type: Townhouse
  • R3124711
    eXp Realty of Canada, Inc.

    9262 213 STREET

    $1,299,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 2,729 sqft
    Lot: 5,812 SqFt
    Built: 1986
    Taxes: 4,340
    $/SqFt: $476
    Type: House/Single Family
  • R3124817
    Stilhavn Real Estate Services

    D207 8929 202 STREET

    $469,500

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 723 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2008
    Taxes: 1,084
    $/SqFt: $649
    Type: Apartment Unit
  • R3118852
    Oakwyn Realty Ltd.

    21579 94A AVENUE

    $1,089,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,171 sqft
    Lot: 5,253 SqFt
    Built: 1987
    Taxes: 4,166
    $/SqFt: $930
    Type: House/Single Family
  • R3124038
    Real Broker B.C. Ltd.

    9537 214A STREET

    $1,165,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,258 sqft
    Lot: 5,375 SqFt
    Built: 1985
    Taxes: 4,196
    $/SqFt: $926
    Type: House/Single Family
  • R3124283
    Homelife Benchmark Realty Corp.

    28 20222 96 AVENUE

    $889,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 2,124 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1999
    Taxes: 3,190
    $/SqFt: $419
    Type: Townhouse
  • R3123905
    Macdonald Realty

    18 9045 WALNUT GROVE DRIVE

    $679,999

    Beds: 2
    Baths: 3
    Size: 1,410 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1989
    Taxes: 2,525
    $/SqFt: $482
    Type: Townhouse
  • R3123873
    Royal LePage - Wolstencroft

    20 8890 WALNUT GROVE DRIVE

    $719,800

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,550 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1996
    Taxes: 2,656
    $/SqFt: $464
    Type: Townhouse
  • R3107330
    Royal LePage Elite West

    113 20381 96 AVENUE

    $650,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,226 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1994
    Taxes: 1,986
    $/SqFt: $530
    Type: Apartment Unit
  • R3124099
    1NE Collective Realty Inc.

    21558 86A CRESCENT

    $1,438,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 2,262 sqft
    Lot: 5,418 SqFt
    Built: 1989
    Taxes: 5,007
    $/SqFt: $636
    Type: House/Single Family
  • R3123387
    Luxmore Realty

    E209 8929 202 STREET

    $629,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,070 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2008
    Taxes: 2,153
    $/SqFt: $588
    Type: Apartment Unit
  • R3123830
    Macdonald Realty (Surrey/152)

    22 9208 208 STREET

    $859,900

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,679 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1993
    Taxes: 3,105
    $/SqFt: $512
    Type: Townhouse

Related Searches:
Walnut Grove