Langley › Aldergrove Langley

square foot
    Showing 1 to 20 of 109 properties 
  • R3127023
    Oakwyn Realty Ltd.

    182 SPRINGFIELD DRIVE

    $779,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,215 sqft
    Lot: 2,500 SqFt
    Built: 1978
    Taxes: 2,542
    $/SqFt: $641
    Type: House/Single Family
  • R3125564
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    365 27358 32 AVENUE

    $548,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,238 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2021
    Taxes: 3,844
    $/SqFt: $443
    Type: Apartment Unit
  • R3124513
    Saba Realty Ltd.

    27191 28A AVENUE

    $1,299,000

    Beds: 9
    Baths: 4
    Size: 2,929 sqft
    Lot: 9,460 SqFt
    Built: 1987
    Taxes: 4,260
    $/SqFt: $443
    Type: House/Single Family
  • R3124952
    RE/MAX Aldercenter Realty

    27527 31A AVENUE

    $999,900

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 1,952 sqft
    Lot: 3,466 SqFt
    Built: 1983
    Taxes: 3,289
    $/SqFt: $512
    Type: House/Single Family
  • R3125090
    Sutton Premier Realty

    27056 28A AVENUE

    $1,074,900

    Beds: 4
    Baths: 2
    Size: 1,542 sqft
    Lot: 8,319 SqFt
    Built: 1975
    Taxes: 3,841
    $/SqFt: $697
    Type: House/Single Family
  • R3125325
    Royal LePage - Wolstencroft

    3283 273 STREET

    $1,199,900

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,286 sqft
    Lot: 6,997 SqFt
    Built: 2000
    Taxes: 4,632
    $/SqFt: $525
    Type: House/Single Family
  • R3123837
    RE/MAX Aldercenter Realty

    27563 27A AVENUE

    $1,399,900

    Beds: 6
    Baths: 4
    Size: 3,646 sqft
    Lot: 3,822 SqFt
    Built: 2017
    Taxes: 4,688
    $/SqFt: $384
    Type: House/Single Family
  • R3123007
    Homelife Benchmark Realty Corp.

    177 SPRINGFIELD DRIVE

    $698,800

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,449 sqft
    Lot: 2,324 SqFt
    Built: 1978
    Taxes: 2,508
    $/SqFt: $482
    Type: House/Single Family
  • R3123645
    Oakwyn Realty Ltd.

    26451 30A AVENUE

    $949,900

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 1,760 sqft
    Lot: 2,611 SqFt
    Built: 1978
    Taxes: 3,004
    $/SqFt: $540
    Type: House/Single Family
  • R3122577
    RE/MAX Treeland Realty

    6 27111 0 AVENUE

    $424,900

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,440 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1980
    Taxes: 1,429
    $/SqFt: $295
    Type: Manufactured
  • R3122222
    RE/MAX Truepeak Realty

    201 27218 ALDERGROVE TOWN CENTRE DRIVE

    $347,500

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 577 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2025
    Taxes: 0
    $/SqFt: $602
    Type: Apartment Unit
  • R3123963
    Nu Stream Realty Inc.

    26728 33 AVENUE

    $940,000

    Beds: 4
    Baths: 2
    Size: 1,874 sqft
    Lot: 6,120 SqFt
    Built: 1977
    Taxes: 3,383
    $/SqFt: $502
    Type: House/Single Family
  • R3122604
    RE/MAX Crest Realty

    27144 35TH AVENUE

    $1,597,000

    Beds: 7
    Baths: 6
    Size: 3,692 sqft
    Lot: 5,006 SqFt
    Built: 2025
    Taxes: 0
    $/SqFt: $433
    Type: House/Single Family
  • R3122283
    Royal LePage Little Oak Realty

    26689 32A AVENUE

    $1,149,999

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 1,873 sqft
    Lot: 6,120 SqFt
    Built: 1977
    Taxes: 3,543
    $/SqFt: $614
    Type: House/Single Family
  • R3121274
    RE/MAX Aldercenter Realty

    130 2844 273 STREET

    $619,900

    Beds: 4
    Baths: 2
    Size: 1,205 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1980
    Taxes: 2,080
    $/SqFt: $514
    Type: Townhouse
  • R3120920
    RE/MAX Aldercenter Realty

    255 27111 0 AVENUE

    $399,900

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 950 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1977
    Taxes: 1,500
    $/SqFt: $421
    Type: Manufactured
  • R3119444
    Century 21 Coastal Realty Ltd.

    26514 29 AVENUE

    $1,599,000

    Beds: 8
    Baths: 5
    Size: 3,224 sqft
    Lot: 6,390 SqFt
    Built: 2024
    Taxes: 6,106
    $/SqFt: $496
    Type: House/Single Family
  • R3120297
    RE/MAX City Realty

    26842 32A AVENUE

    $1,249,900

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 1,956 sqft
    Lot: 7,872 SqFt
    Built: 1978
    Taxes: 3,852
    $/SqFt: $639
    Type: House/Single Family
  • R3119607
    RE/MAX Aldercenter Realty

    25 26892 FRASER HIGHWAY

    $199,900

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 720 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1967
    Taxes: 590
    $/SqFt: $278
    Type: Manufactured
  • R3120173
    Real Broker B.C. Ltd.

    20 26892 FRASER HIGHWAY

    $150,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 745 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1972
    Taxes: 198
    $/SqFt: $201
    Type: Manufactured