Langley › Willoughby Heights

square foot
    Showing 1 to 20 of 500 properties 
  • R3121394
    Royal LePage Elite West

    7738 196 STREET

    $1,230,000

    Beds: 4
    Baths: 5
    Size: 2,449 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2025
    Taxes: 3,594
    $/SqFt: $502
    Type: 1/2 Duplex
  • R3121484
    Emily Oh Realty

    624 20673 78 AVENUE

    $669,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 931 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2020
    Taxes: 2,314
    $/SqFt: $719
    Type: Apartment Unit
  • R3121375
    Sutton Group - 1st West Realty

    145 7938 209 STREET

    $699,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,198 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2012
    Taxes: 1,908
    $/SqFt: $583
    Type: Townhouse
  • R3120942
    Homelife Benchmark Realty Corp.

    78 8138 204 STREET

    $740,000

    Beds: 2
    Baths: 3
    Size: 1,334 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2017
    Taxes: 2,679
    $/SqFt: $555
    Type: Townhouse
  • R3121668
    RE/MAX Treeland Realty

    29 20120 68 AVENUE

    $899,900

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,840 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2006
    Taxes: 2,907
    $/SqFt: $489
    Type: Townhouse
  • R3120496
    Royal LePage Elite West

    325 8218 207A STREET

    $715,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,148 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2018
    Taxes: 0
    $/SqFt: $623
    Type: Apartment Unit
  • R3120540
    Royal LePage - Wolstencroft

    80 20738 84 AVENUE

    $788,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,551 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2012
    Taxes: 2,830
    $/SqFt: $508
    Type: Townhouse
  • R3121303
    Macdonald Realty Westmar

    B203 20087 68 AVENUE

    $425,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 695 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2019
    Taxes: 1,721
    $/SqFt: $612
    Type: Apartment Unit
  • R3119181
    Homelife Benchmark Realty Corp.

    7 6951 204 STREET

    $839,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,292 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2024
    Taxes: 2,025
    $/SqFt: $649
    Type: Townhouse
  • R3119862
    Royal LePage - Wolstencroft

    7034 200A STREET

    $1,499,900

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 3,159 sqft
    Lot: 3,541 SqFt
    Built: 2004
    Taxes: 4,916
    $/SqFt: $475
    Type: House/Single Family
  • R3120566
    Royal LePage - Wolstencroft

    19804 68 AVENUE

    $1,019,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 1,682 sqft
    Lot: 4,812 SqFt
    Built: 1983
    Taxes: 3,868
    $/SqFt: $606
    Type: House/Single Family
  • R3120910
    RE/MAX Treeland Realty

    46 8371 202B STREET

    $899,900

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,731 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2019
    Taxes: 3,101
    $/SqFt: $520
    Type: Townhouse
  • R3121119
    RE/MAX Treeland Realty

    125 6747 203 STREET

    $690,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,283 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2005
    Taxes: 2,472
    $/SqFt: $538
    Type: Townhouse
  • R3121597
    Engel & Volkers Vancouver (Branch)

    9 20645 68 AVENUE

    $939,900

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,623 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2025
    Taxes: 3,369
    $/SqFt: $579
    Type: Townhouse
  • R3120609
    Royal LePage Sterling Realty

    44 8068 207 STREET

    $849,900

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 1,705 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2014
    Taxes: 2,736
    $/SqFt: $498
    Type: Townhouse
  • R3120820
    Royal LePage Elite West

    7734 196 STREET

    $1,200,000

    Beds: 4
    Baths: 5
    Size: 2,449 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2025
    Taxes: 3,594
    $/SqFt: $490
    Type: 1/2 Duplex
  • R3121355
    Sutton Group - 1st West Realty

    67 6747 203 STREET

    $689,900

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,321 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2005
    Taxes: 2,472
    $/SqFt: $522
    Type: Townhouse
  • R3120336
    RE/MAX Treeland Realty

    508 20826 72 AVENUE

    $499,800

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 798 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2019
    Taxes: 1,829
    $/SqFt: $626
    Type: Apartment Unit
  • R3120644
    Homelife Benchmark Titus Realty

    #B204 20834 80TH AVENUE

    $554,888

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 816 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2023
    Taxes: 1,986
    $/SqFt: $680
    Type: Apartment Unit
  • R3119382
    Stonehaus Realty Corp.

    3 20326 68 AVENUE

    $699,900

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,276 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2007
    Taxes: 3,298
    $/SqFt: $549
    Type: Townhouse