Maple Ridge › Whonnock

square foot
    Showing 1 to 14 of 14 properties 
  • R3118099
    RE/MAX Treeland Realty

    27924 112 STREET

    $2,379,900

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 3,245 sqft
    Lot: 226,000 SqFt
    Built: 1976
    Taxes: 9,217
    $/SqFt: $733
    Type: House/Single Family
  • R3116652
    Royal LePage Elite West

    28443 96 AVENUE

    $1,199,900

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 2,415 sqft
    Lot: 97,139 SqFt
    Built: 1950
    Taxes: 5,069
    $/SqFt: $497
    Type: House/Single Family
  • R3111157
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    27656 110 AVENUE

    $2,998,000

    Beds: 8
    Baths: 5
    Size: 2,648 sqft
    Lot: 348,480 SqFt
    Built: 2007
    Taxes: 11,261
    $/SqFt: $1,132
    Type: House/Single Family
  • R3106384
    Royal LePage Elite West

    11277 GRAHAM STREET

    $1,224,888

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,026 sqft
    Lot: 24,108 SqFt
    Built: 1974
    Taxes: 4,965
    $/SqFt: $605
    Type: House/Single Family
  • R3106865
    Royal LePage - Wolstencroft

    9955 ODELL STREET

    $2,379,900

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 3,921 sqft
    Lot: 273,121 SqFt
    Built: 2000
    Taxes: 6,763
    $/SqFt: $607
    Type: House/Single Family
  • R3106947
    RE/MAX Sabre Realty Group

    28555 104 AVENUE

    $2,299,999

    Beds: 4
    Baths: 2
    Size: 1,069 sqft
    Lot: 510,959 SqFt
    Built: 1992
    Taxes: 8,266
    $/SqFt: $2,152
    Type: House/Single Family
  • R3103300
    Westmont Realty Inc.

    11276 272 STREET

    $2,900,000

    Beds: 4
    Baths: 2
    Size: 2,424 sqft
    Lot: 217,800 SqFt
    Built: 1970
    Taxes: 10,260
    $/SqFt: $1,196
    Type: House/Single Family
  • R3102133
    Royal LePage Brent Roberts Realty

    11722 272 STREET

    $2,748,880

    Beds: 9
    Baths: 5
    Size: 6,287 sqft
    Lot: 208,497 SqFt
    Built: 2007
    Taxes: 12,785
    $/SqFt: $437
    Type: House/Single Family
  • R3089359
    Oracle Realty Ltd.

    10420 287 STREET

    $2,399,000

    Beds: 7
    Baths: 4
    Size: 6,562 sqft
    Lot: 217,800 SqFt
    Built: 1994
    Taxes: 9,087
    $/SqFt: $366
    Type: House/Single Family
  • R3086976
    Real Broker

    27454 110 AVENUE

    $2,449,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 3,239 sqft
    Lot: 195,149 SqFt
    Built: 1988
    Taxes: 7,117
    $/SqFt: $756
    Type: House/Single Family
  • R3081912
    Royal LePage Elite West

    10069 276 STREET

    $1,799,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,920 sqft
    Lot: 87,120 SqFt
    Built: 1969
    Taxes: 4,276
    $/SqFt: $937
    Type: House/Single Family
  • R3081383
    Century 21 Coastal Realty Ltd.

    9707 287 STREET

    $1,195,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 910 sqft
    Lot: 50,094 SqFt
    Built: 1946
    Taxes: 3,956
    $/SqFt: $1,313
    Type: House/Single Family
  • R3065473
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    11193 284 STREET

    $1,324,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,927 sqft
    Lot: 43,560 SqFt
    Built: 1965
    Taxes: 5,417
    $/SqFt: $687
    Type: House/Single Family
  • R3030303
    Royal LePage - Brookside Realty

    11167 284TH STREET

    $1,469,900

    Beds: 3
    Baths: 1
    Size: 1,657 sqft
    Lot: 259,618 SqFt
    Built: 1941
    Taxes: 0
    $/SqFt: $887
    Type: House/Single Family

Related Searches:
Whonnock