Maple Ridge › Thornhill Mr

square foot
    Showing 1 to 20 of 41 properties 
  • R3122649
    Royal LePage Elite West

    48 10480 248 STREET

    $899,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 2,314 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2019
    Taxes: 4,960
    $/SqFt: $389
    Type: Townhouse
  • R3120897
    eXp Realty

    25097 112 AVENUE

    $1,079,900

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 2,100 sqft
    Lot: 2,390 SqFt
    Built: 2023
    Taxes: 6,553
    $/SqFt: $514
    Type: House/Single Family
  • R3119411
    William Wright Commercial Real Estate Services

    10921 249 STREET

    $3,780,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 2,401 sqft
    Lot: 87,120 SqFt
    Built: 1967
    Taxes: 17,410
    $/SqFt: $1,574
    Type: House/Single Family
  • R3119665
    Coldwell Banker Universe Realty

    22 10640 248 STREET

    $989,900

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 2,216 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2026
    Taxes: 0
    $/SqFt: $447
    Type: Townhouse
  • R3118774
    Stonehaus Realty Corp.

    11020 250A AVENUE

    $1,287,900

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 2,436 sqft
    Lot: 3,993 SqFt
    Built: 2026
    Taxes: 2,975
    $/SqFt: $529
    Type: House/Single Family
  • R3119126
    Coldwell Banker Universe Realty

    25 10640 248 STREET

    $749,900

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,242 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2026
    Taxes: 0
    $/SqFt: $604
    Type: Townhouse
  • R3118460
    Royal LePage Elite West

    10639 249 STREET

    $1,349,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 2,547 sqft
    Lot: 15,134 SqFt
    Built: 2010
    Taxes: 8,116
    $/SqFt: $530
    Type: House/Single Family
  • R3118394
    Stonehaus Realty Corp.

    25032 110A AVENUE

    $1,249,900

    Beds: 3
    Baths: 4
    Size: 1,798 sqft
    Lot: 3,993 SqFt
    Built: 2026
    Taxes: 2,975
    $/SqFt: $695
    Type: House/Single Family
  • R3118392
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    25065 112 AVENUE

    $1,089,900

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 2,125 sqft
    Lot: 2,390 SqFt
    Built: 2023
    Taxes: 6,674
    $/SqFt: $513
    Type: House/Single Family
  • R3117317
    Royal LePage Elite West

    27107 RIVER ROAD

    $2,777,000

    Beds: 8
    Baths: 8
    Size: 5,245 sqft
    Lot: 134,600 SqFt
    Built: 2022
    Taxes: 12,171
    $/SqFt: $529
    Type: House/Single Family
  • R3116123
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    11367 261 STREET

    $1,499,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 2,053 sqft
    Lot: 13,175 SqFt
    Built: 1978
    Taxes: 5,506
    $/SqFt: $730
    Type: House/Single Family
  • R3115039
    Stonehaus Realty Corp.

    154 24951 112 STREET

    $699,900

    Beds: 2
    Baths: 3
    Size: 1,047 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2024
    Taxes: 2,517
    $/SqFt: $668
    Type: Townhouse
  • R3114751
    Royal LePage Elite West

    10270 ROLLEY CRESCENT

    $3,499,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 3,557 sqft
    Lot: 215,186 SqFt
    Built: 2003
    Taxes: 14,190
    $/SqFt: $984
    Type: House/Single Family
  • R3111950
    Team 3000 Realty Ltd.

    11185 272 STREET

    $998,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 989 sqft
    Lot: 43,523 SqFt
    Built: 1952
    Taxes: 4,199
    $/SqFt: $1,009
    Type: House/Single Family
  • R3111536
    Stonehaus Realty Corp.

    25025 110A AVENUE

    $1,577,900

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 3,188 sqft
    Lot: 3,997 SqFt
    Built: 2026
    Taxes: 2,979
    $/SqFt: $495
    Type: House/Single Family
  • R3111497
    Stonehaus Realty Corp.

    11008 250A STREET

    $1,407,500

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 3,185 sqft
    Lot: 3,993 SqFt
    Built: 2026
    Taxes: 2,975
    $/SqFt: $442
    Type: House/Single Family
  • R3110914
    eXp Realty

    25540 GODWIN DRIVE

    $2,348,000

    Beds: 6
    Baths: 5
    Size: 4,417 sqft
    Lot: 67,605 SqFt
    Built: 2017
    Taxes: 9,615
    $/SqFt: $532
    Type: House/Single Family
  • R3108366
    Royal LePage Elite West

    44 10480 248 STREET

    $999,900

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 2,236 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2019
    Taxes: 4,901
    $/SqFt: $447
    Type: Townhouse
  • R3107428
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    25443 BOSONWORTH AVENUE

    $1,388,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,873 sqft
    Lot: 64,153 SqFt
    Built: 1977
    Taxes: 0
    $/SqFt: $741
    Type: House/Single Family
  • R3107366
    Sutton Group-West Coast Realty (Surrey/24)

    10777 ERSKINE STREET

    $1,215,000

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 3,223 sqft
    Lot: 4,006 SqFt
    Built: 2011
    Taxes: 7,328
    $/SqFt: $377
    Type: House/Single Family

Related Searches:
Thornhill MR