Maple Ridge › East Central

square foot
    Showing 1 to 20 of 198 properties 
  • R3124096
    Stonehaus Realty Corp.

    12822 229 STREET

    $1,039,900

    Beds: 3
    Baths: 1
    Size: 2,036 sqft
    Lot: 8,932 SqFt
    Built: 1910
    Taxes: 5,135
    $/SqFt: $511
    Type: House/Single Family
  • R3123878
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    23376 124A AVENUE

    $1,349,000

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,535 sqft
    Lot: 9,732 SqFt
    Built: 1991
    Taxes: 7,081
    $/SqFt: $532
    Type: House/Single Family
  • R3123876
    Royal LePage - Wolstencroft

    11670 RITCHIE AVENUE

    $617,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,392 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1970
    Taxes: 3,660
    $/SqFt: $443
    Type: Townhouse
  • R3123764
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    84 12099 237 STREET

    $625,500

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,307 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1994
    Taxes: 4,354
    $/SqFt: $479
    Type: Townhouse
  • R3123065
    RE/MAX Blueprint

    11619 ADAIR STREET

    $999,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 750 sqft
    Lot: 9,155 SqFt
    Built: 1959
    Taxes: 5,892
    $/SqFt: $1,332
    Type: House/Single Family
  • R3124359
    Sotheby''s International Realty Canada

    313 12070 227 STREET

    $470,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 802 sqft
    Lot: 802 SqFt
    Built: 2015
    Taxes: 2,945
    $/SqFt: $586
    Type: Apartment Unit
  • R3123214
    Axford Real Estate

    11315 230 STREET

    $1,499,000

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 3,169 sqft
    Lot: 4,435 SqFt
    Built: 2021
    Taxes: 8,990
    $/SqFt: $473
    Type: House/Single Family
  • R3123650
    88West Realty

    503 22577 ROYAL CRESCENT

    $699,900

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,364 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2021
    Taxes: 3,799
    $/SqFt: $513
    Type: Apartment Unit
  • R3123414
    eXp Realty

    11480 228TH STREET

    $1,139,900

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,814 sqft
    Lot: 6,372 SqFt
    Built: 2001
    Taxes: 7,056
    $/SqFt: $405
    Type: House/Single Family
  • R3123419
    eXp Realty

    22744 123RD AVENUE

    $975,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,406 sqft
    Lot: 8,584 SqFt
    Built: 1976
    Taxes: 6,318
    $/SqFt: $693
    Type: House/Single Family
  • R3123449
    Angell, Hasman & Associates Realty Ltd.

    202 22577 ROYAL CRESCENT

    $589,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,025 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2020
    Taxes: 3,184
    $/SqFt: $575
    Type: Apartment Unit
  • R3122744
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY

    12409 233A STREET

    $1,199,900

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,381 sqft
    Lot: 6,459 SqFt
    Built: 1989
    Taxes: 6,205
    $/SqFt: $869
    Type: House/Single Family
  • R3122599
    Laboutique Realty

    22641 KENDRICK LOOP

    $999,000

    Beds: 4
    Baths: 1
    Size: 1,486 sqft
    Lot: 6,828 SqFt
    Built: 1984
    Taxes: 5,941
    $/SqFt: $672
    Type: House/Single Family
  • R3122220
    Rennie & Associates Realty Ltd.

    23 12018 237 STREET

    $799,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 1,452 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2023
    Taxes: 4,126
    $/SqFt: $550
    Type: Townhouse
  • R3122841
    Royal LePage West Real Estate Services

    440 22661 LOUGHEED HIGHWAY

    $419,900

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 831 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1990
    Taxes: 2,358
    $/SqFt: $505
    Type: Apartment Unit
  • R3123711
    Royal LePage Global Force Realty

    12079 GLENHURST STREET

    $999,879

    Beds: 6
    Baths: 2
    Size: 2,346 sqft
    Lot: 9,800 SqFt
    Built: 1964
    Taxes: 5,914
    $/SqFt: $426
    Type: House/Single Family
  • R3121721
    YPA Your Property Agent

    315 11935 BURNETT STREET

    $549,900

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 901 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2011
    Taxes: 0
    $/SqFt: $610
    Type: Apartment Unit
  • R3121851
    Sutton Group-West Coast Realty

    1 23100 129 AVENUE

    $2,279,900

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 3,998 sqft
    Lot: 74,833 SqFt
    Built: 1971
    Taxes: 8,393
    $/SqFt: $570
    Type: House/Single Family
  • R3123261
    Royal Pacific Realty Corp.

    12261 228 STREET

    $1,599,000

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 3,804 sqft
    Lot: 12,200 SqFt
    Built: 1986
    Taxes: 6,947
    $/SqFt: $420
    Type: House/Single Family
  • R3120947
    Sutton Premier Realty

    23035 117 AVENUE

    $928,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 1,115 sqft
    Lot: 5,695 SqFt
    Built: 1956
    Taxes: 4,962
    $/SqFt: $832
    Type: House/Single Family

Related Searches:
East Central