Langley › Otter District

square foot
    Showing 1 to 20 of 32 properties 
  • R3126290
    Century 21 Creekside Realty

    9 27111 0 AVENUE

    $289,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 784 sqft
    Lot: 5,000 SqFt
    Built: 1977
    Taxes: 1,200
    $/SqFt: $369
    Type: Manufactured
  • R3125877
    B.C. Farm & Ranch Realty Corp.

    667 248 STREET

    $4,499,900

    Beds: 6
    Baths: 6
    Size: 10,170 sqft
    Lot: 425,581 SqFt
    Built: 2000
    Taxes: 12,267
    $/SqFt: $442
    Type: House/Single Family
  • R3123375
    Royal LePage Little Oak Realty

    24968 28 AVENUE

    $3,999,000

    Beds: 4
    Baths: 7
    Size: 4,398 sqft
    Lot: 203,861 SqFt
    Built: 2022
    Taxes: 3,687
    $/SqFt: $909
    Type: House/Single Family
  • R3124732
    Royal Pacific Lions Gate Realty Ltd.

    25707 8TH AVENUE

    $2,688,000

    Beds: 3
    Baths: 3
    Size: 2,470 sqft
    Lot: 435,600 SqFt
    Built: 1975
    Taxes: 6,541
    $/SqFt: $1,088
    Type: House/Single Family
  • R3125831
    RE/MAX 2000 Realty

    934 248 STREET

    $4,495,000

    Beds: 6
    Baths: 4
    Size: 4,462 sqft
    Lot: 211,800 SqFt
    Built: 2017
    Taxes: 8,698
    $/SqFt: $1,007
    Type: House/Single Family
  • R3117965
    Stonehaus Realty Corp.

    46 24330 FRASER HIGHWAY

    $398,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 960 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2013
    Taxes: 999
    $/SqFt: $415
    Type: Manufactured
  • R3119097
    Homelife Advantage Realty Ltd.

    24985 32 AVENUE

    $3,499,900

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 2,584 sqft
    Lot: 422,532 SqFt
    Built: 1970
    Taxes: 6,841
    $/SqFt: $1,354
    Type: House/Single Family
  • R3117506
    Royal LePage - Wolstencroft

    120 3665 244 STREET

    $495,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,469 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1980
    Taxes: 1,366
    $/SqFt: $337
    Type: Manufactured
  • R3117355
    Royal LePage - Wolstencroft

    LT.2 3743 244 STREET

    $2,399,000

    Beds: 4
    Baths: 2
    Size: 2,443 sqft
    Lot: 13,266 SqFt
    Built: 2026
    Taxes: 0
    $/SqFt: $982
    Type: House/Single Family
  • R3115792
    RE/MAX Treeland Realty

    25080 4 AVENUE

    $1,798,000

    Beds: 3
    Baths: 1
    Size: 1,365 sqft
    Lot: 195,584 SqFt
    Built: 1974
    Taxes: 225
    $/SqFt: $1,317
    Type: House/Single Family
  • R3116263
    Planet Group Realty Inc.

    1770 252 STREET

    $2,448,888

    Beds: 5
    Baths: 4
    Size: 2,250 sqft
    Lot: 185,566 SqFt
    Built: 1973
    Taxes: 5,400
    $/SqFt: $1,088
    Type: House/Single Family
  • R3115723
    Green Venture Realty

    35 24330 FRASER HIGHWAY

    $439,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,056 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2015
    Taxes: 1,765
    $/SqFt: $416
    Type: Manufactured
  • R3113141
    Stonehaus Realty Corp.

    19 24330 FRASER HIGHWAY

    $375,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,044 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2025
    Taxes: 0
    $/SqFt: $359
    Type: Manufactured
  • R3112964
    Angell, Hasman & Associates Realty Ltd.

    782 240 STREET

    $3,880,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 3,332 sqft
    Lot: 1,210,968 SqFt
    Built: 1960
    Taxes: 2,055
    $/SqFt: $1,164
    Type: House/Single Family
  • R3111959
    Homelife Advantage Realty Ltd.

    25165 11B AVENUE

    $1,289,900

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 2,260 sqft
    Lot: 11,250 SqFt
    Built: 1973
    Taxes: 3,285
    $/SqFt: $571
    Type: House/Single Family
  • R3111178
    Royal LePage - Wolstencroft

    150 3665 244 STREET

    $210,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 940 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1980
    Taxes: 969
    $/SqFt: $223
    Type: Manufactured
  • R3110197
    Real Broker B.C. Ltd.

    17 24330 FRASER HIGHWAY

    $325,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 785 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2017
    Taxes: 1,624
    $/SqFt: $414
    Type: Manufactured
  • R3109865
    RE/MAX All Points Realty

    9 24330 FRASER HIGHWAY

    $239,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 528 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2014
    Taxes: 1,024
    $/SqFt: $453
    Type: Manufactured
  • R3107623
    Dexter Realty

    141 264 DIVERSION

    $1,598,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 1,286 sqft
    Lot: 35,719 SqFt
    Built: 1983
    Taxes: 3,831
    $/SqFt: $1,243
    Type: House/Single Family
  • R3105357
    Homelife Advantage Realty Ltd.

    24509 36 AVENUE

    $2,695,000

    Beds: 3
    Baths: 4
    Size: 2,454 sqft
    Lot: 217,800 SqFt
    Built: 2008
    Taxes: 2,369
    $/SqFt: $1,098
    Type: House/Single Family

Related Searches:
Otter District