Downtown › Downtown Ve

square foot
    Showing 1 to 20 of 44 properties 
  • R3125655
    Royal LePage Elite West

    309 1 E CORDOVA STREET

    $524,800

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 612 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1997
    Taxes: 1,687
    $/SqFt: $858
    Type: Apartment Unit
  • R3122856
    Rennie & Associates Realty Ltd.

    87 E CORDOVA STREET

    $1,268,000

    Beds: 1
    Baths: 2
    Size: 1,753 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2004
    Taxes: 4,417
    $/SqFt: $723
    Type: Other
  • R3123487
    Macdonald Realty

    2105 1128 QUEBEC STREET

    $1,798,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,421 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1994
    Taxes: 4,709
    $/SqFt: $1,265
    Type: Apartment Unit
  • R3121525
    Macdonald Realty

    803 150 E CORDOVA STREET

    $398,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 497 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2016
    Taxes: 1,282
    $/SqFt: $801
    Type: Apartment Unit
  • R3119975
    Stilhavn Real Estate Services

    403 71 E PENDER STREET

    $735,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 949 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2008
    Taxes: 2,526
    $/SqFt: $774
    Type: Apartment Unit
  • R3119729
    Oakwyn Realty Ltd.

    208 150 E CORDOVA STREET

    $649,900

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 981 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2016
    Taxes: 2,108
    $/SqFt: $662
    Type: Apartment Unit
  • R3119784
    Oakwyn Realty Ltd.

    310 150 E CORDOVA STREET

    $425,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 525 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2016
    Taxes: 1,282
    $/SqFt: $810
    Type: Apartment Unit
  • R3119435
    Royal Pacific Realty Corp.

    401 1159 MAIN STREET

    $599,900

    Beds: 1
    Baths: 2
    Size: 945 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1992
    Taxes: 2,167
    $/SqFt: $635
    Type: Apartment Unit
  • R3119171
    Engel & Volkers Vancouver

    303 55 E CORDOVA STREET

    $999,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,227 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2006
    Taxes: 3,115
    $/SqFt: $814
    Type: Apartment Unit
  • R3119343
    Oakwyn Realty Ltd.

    2004 120 MILROSS AVENUE

    $1,199,900

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,050 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2004
    Taxes: 3,436
    $/SqFt: $1,143
    Type: Apartment Unit
  • R3115973
    Stonehaus Realty Corp.

    618 138 E HASTINGS STREET

    $299,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 451 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2015
    Taxes: 1,169
    $/SqFt: $663
    Type: Apartment Unit
  • R3116053
    Oakwyn Realty Ltd.

    607 22 E CORDOVA STREET

    $779,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 939 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1997
    Taxes: 2,679
    $/SqFt: $830
    Type: Apartment Unit
  • R3114466
    Macdonald Realty Westmar

    1205 188 KEEFER STREET

    $675,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 821 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2016
    Taxes: 2,323
    $/SqFt: $822
    Type: Apartment Unit
  • R3113932
    Oakwyn Realty Ltd.

    403 1188 QUEBEC STREET

    $1,500,000

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,817 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1992
    Taxes: 3,928
    $/SqFt: $826
    Type: Apartment Unit
  • R3113512
    Coldwell Banker Prestige Realty

    507 22 E CORDOVA STREET

    $799,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 1,022 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1997
    Taxes: 2,397
    $/SqFt: $782
    Type: Apartment Unit
  • R3112710
    RE/MAX Crest Realty

    805 22 E CORDOVA STREET

    $599,900

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 593 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1997
    Taxes: 1,830
    $/SqFt: $1,012
    Type: Apartment Unit
  • R3112327
    Dexter Realty

    1305 120 MILROSS AVENUE

    $1,499,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,390 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2004
    Taxes: 4,628
    $/SqFt: $1,078
    Type: Apartment Unit
  • R3111984
    Oakwyn Realty Ltd.

    1703 120 MILROSS AVENUE

    $765,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 792 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2004
    Taxes: 2,454
    $/SqFt: $966
    Type: Apartment Unit
  • R3111954
    Oakwyn Realty Ltd.

    803 120 MILROSS AVENUE

    $719,900

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 778 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2004
    Taxes: 2,364
    $/SqFt: $925
    Type: Apartment Unit
  • R3111524
    Sutton Group-West Coast Realty

    501 28 POWELL STREET

    $700,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 801 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1992
    Taxes: 2,660
    $/SqFt: $874
    Type: Apartment Unit

Related Searches:
Downtown VE