Vancouver East

square foot
    Showing 1 to 20 of 500 properties 
  • R3124423
    Sutton Group-West Coast Realty

    611 E 22ND AVENUE

    $1,999,000

    Beds: 6
    Baths: 4
    Size: 2,105 sqft
    Lot: 1 SqFt
    Built: 1993
    Taxes: 9,131
    $/SqFt: $950
    Type: House/Single Family
  • R3124401
    Royal Pacific Realty (Kingsway) Ltd.

    4675 ST. GEORGE STREET

    $2,138,000

    Beds: 3
    Baths: 4
    Size: 1,642 sqft
    Lot: 4,285 SqFt
    Built: 2026
    Taxes: 7,273
    $/SqFt: $1,302
    Type: 1/2 Duplex
  • R3124379
    Selmak Realty Limited

    2026 E 32ND AVENUE

    $2,948,000

    Beds: 8
    Baths: 7
    Size: 3,316 sqft
    Lot: 3,630 SqFt
    Built: 2022
    Taxes: 9,101
    $/SqFt: $889
    Type: House/Single Family
  • R3124330
    Royal Pacific Realty (Kingsway) Ltd.

    487 E 31ST AVENUE

    $2,088,000

    Beds: 3
    Baths: 4
    Size: 1,645 sqft
    Lot: 4,285 SqFt
    Built: 2026
    Taxes: 7,273
    $/SqFt: $1,269
    Type: 1/2 Duplex
  • R3124244
    Stonehaus Realty Corp.

    710 209 E 7TH AVENUE

    $599,900

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 518 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2018
    Taxes: 2,067
    $/SqFt: $1,158
    Type: Apartment Unit
  • R3124188
    Sutton Group-West Coast Realty

    303 458 E 44TH AVENUE

    $449,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 642 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1990
    Taxes: 1,407
    $/SqFt: $699
    Type: Apartment Unit
  • R3124176
    Engel & Volkers Vancouver

    3006 5515 BOUNDARY ROAD

    $499,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 525 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2016
    Taxes: 1,830
    $/SqFt: $950
    Type: Apartment Unit
  • R3124143
    Macdonald Realty

    1788 E 64TH AVENUE

    $2,098,000

    Beds: 7
    Baths: 5
    Size: 3,317 sqft
    Lot: 4,684 SqFt
    Built: 2002
    Taxes: 9,878
    $/SqFt: $632
    Type: House/Single Family
  • R3123968
    RE/MAX Masters Realty

    2719 E 46TH AVENUE

    $2,848,900

    Beds: 6
    Baths: 7
    Size: 3,530 sqft
    Lot: 4,033 SqFt
    Built: 2025
    Taxes: 6,250
    $/SqFt: $807
    Type: House/Single Family
  • R3123889
    eXp Realty

    607 289 E 6 AVENUE

    $948,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 780 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2015
    Taxes: 2,925
    $/SqFt: $1,215
    Type: Apartment Unit
  • R3123476
    Magsen Realty Inc.

    5218 RUPERT STREET

    $1,499,000

    Beds: 4
    Baths: 4
    Size: 1,868 sqft
    Lot: 5,280 SqFt
    Built: 2026
    Taxes: 0
    $/SqFt: $802
    Type: 1/2 Duplex
  • R3123471
    Oakwyn Realty Ltd.

    601 133 E 8TH AVENUE

    $575,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 514 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2013
    Taxes: 1,831
    $/SqFt: $1,119
    Type: Apartment Unit
  • R3123326
    Oakwyn Realty Ltd.

    1 1255 E 15TH AVENUE

    $1,199,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 962 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1986
    Taxes: 3,468
    $/SqFt: $1,246
    Type: Townhouse
  • R3123334
    Macdonald Realty Westmar

    310 285 E 10TH AVENUE

    $1,249,369

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,048 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2019
    Taxes: 3,664
    $/SqFt: $1,192
    Type: Apartment Unit
  • R3123067
    Rennie & Associates Realty Ltd.

    516 3456 COMMERCIAL STREET

    $699,000

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 691 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2015
    Taxes: 2,326
    $/SqFt: $1,012
    Type: Apartment Unit
  • R3123143
    First Stay Realty Inc.

    106 3455 ASCOT PLACE

    $504,800

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 721 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1994
    Taxes: 1,662
    $/SqFt: $700
    Type: Apartment Unit
  • R3124564
    Oakwyn Realty Ltd.

    1209 3588 CROWLEY DRIVE

    $719,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 885 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2003
    Taxes: 2,432
    $/SqFt: $812
    Type: Apartment Unit
  • R3123350
    Angell, Hasman & Associates Realty Ltd.

    2 546 E 46TH AVENUE

    $1,399,000

    Beds: 3
    Baths: 4
    Size: 1,499 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2026
    Taxes: 0
    $/SqFt: $933
    Type: 1/2 Duplex
  • R3123215
    Rennie & Associates Realty Ltd.

    1107 4815 ELDORADO MEWS

    $648,000

    Beds: 2
    Baths: 1
    Size: 710 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2013
    Taxes: 2,108
    $/SqFt: $913
    Type: Apartment Unit
  • R3123081
    Team 3000 Realty Ltd.

    1507 E 55TH AVENUE

    $2,845,000

    Beds: 5
    Baths: 6
    Size: 3,401 sqft
    Lot: 4,750 SqFt
    Built: 2010
    Taxes: 9,159
    $/SqFt: $837
    Type: House/Single Family