Surrey

square foot
    Showing 1 to 20 of 500 properties 
  • R3122144
    RE/MAX Sabre Realty Group

    111 16488 64TH AVENUE

    $899,500

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 1,665 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2017
    Taxes: 3,582
    $/SqFt: $540
    Type: Townhouse
  • R3124529
    Team 3000 Realty Ltd.

    503 16433 WATSON DRIVE

    $869,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 1,415 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2018
    Taxes: 3,397
    $/SqFt: $614
    Type: Townhouse
  • R3124579
    eXp Realty

    17307 58 AVENUE

    $1,199,999

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 2,072 sqft
    Lot: 6,526 SqFt
    Built: 1949
    Taxes: 4,736
    $/SqFt: $579
    Type: House/Single Family
  • R3124085
    SRS Gateway Realty

    7662 125 STREET

    $1,089,000

    Beds: 5
    Baths: 5
    Size: 2,026 sqft
    Lot: 4,055 SqFt
    Built: 1980
    Taxes: 5,217
    $/SqFt: $538
    Type: House/Single Family
  • R3124287
    Sutton Premier Realty

    23 16325 82 AVENUE

    $774,900

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,420 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1994
    Taxes: 3,379
    $/SqFt: $546
    Type: Townhouse
  • R3124228
    Century 21 Coastal Realty Ltd.

    117 10499 UNIVERSITY DRIVE

    $329,900

    Beds: 1
    Baths: 1
    Size: 446 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2006
    Taxes: 1,694
    $/SqFt: $740
    Type: Apartment Unit
  • R3124493
    Gilco Real Estate Services

    12841 98 AVENUE

    $1,189,900

    Beds: 7
    Baths: 4
    Size: 2,425 sqft
    Lot: 8,835 SqFt
    Built: 1988
    Taxes: 6,394
    $/SqFt: $491
    Type: House/Single Family
  • R3124510
    Team 3000 Realty Ltd.

    14741 101A AVENUE

    $998,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 1,330 sqft
    Lot: 3,592 SqFt
    Built: 1981
    Taxes: 4,503
    $/SqFt: $750
    Type: House/Single Family
  • R3124262
    Century 21 Coastal Realty Ltd.

    12246 64A AVENUE

    $1,575,800

    Beds: 8
    Baths: 5
    Size: 3,440 sqft
    Lot: 7,130 SqFt
    Built: 1994
    Taxes: 7,004
    $/SqFt: $458
    Type: House/Single Family
  • R3124496
    eXp Realty

    6282 175B STREET

    $1,300,000

    Beds: 3
    Baths: 1
    Size: 1,362 sqft
    Lot: 10,700 SqFt
    Built: 1950
    Taxes: 4,891
    $/SqFt: $954
    Type: House/Single Family
  • R3124489
    Angell, Hasman & Associates Realty Ltd.

    104 14960 102A AVENUE

    $529,900

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 964 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2009
    Taxes: 2,518
    $/SqFt: $550
    Type: Apartment Unit
  • R3124410
    Macdonald Realty (Delta)

    4701 13696 100 AVENUE

    $599,000

    Beds: 2
    Baths: 2
    Size: 751 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2017
    Taxes: 2,627
    $/SqFt: $798
    Type: Apartment Unit
  • R3124361
    Nationwide Realty Corp.

    9482 153 STREET

    $1,569,000

    Beds: 6
    Baths: 4
    Size: 2,967 sqft
    Lot: 7,182 SqFt
    Built: 1987
    Taxes: 7,736
    $/SqFt: $529
    Type: House/Single Family
  • R3124347
    eXp Realty of Canada Inc.

    16018 80A AVENUE

    $1,895,000

    Beds: 8
    Baths: 6
    Size: 4,398 sqft
    Lot: 6,038 SqFt
    Built: 2009
    Taxes: 7,100
    $/SqFt: $431
    Type: House/Single Family
  • R3124400
    Century 21 AAA Realty Inc.

    B208 14438 72 AVENUE

    $649,999

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,039 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2022
    Taxes: 2,763
    $/SqFt: $626
    Type: Apartment Unit
  • R3124403
    Nationwide Realty Corp.

    46 8130 136A STREET

    $785,000

    Beds: 4
    Baths: 3
    Size: 1,529 sqft
    Lot: N/A
    Built: 2017
    Taxes: 3,198
    $/SqFt: $513
    Type: Townhouse
  • R3124365
    Coldwell Banker Universe Realty

    16345 59 AVENUE

    $2,395,000

    Beds: 6
    Baths: 6
    Size: 5,027 sqft
    Lot: 7,600 SqFt
    Built: 2017
    Taxes: 9,603
    $/SqFt: $476
    Type: House/Single Family
  • R3123628
    Woodhouse Realty

    107 15501 89A AVENUE

    $799,999

    Beds: 3
    Baths: 2
    Size: 1,350 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1990
    Taxes: 2,976
    $/SqFt: $593
    Type: Townhouse
  • R3124352
    Coldwell Banker Universe Realty

    805 14188 103A AVENUE

    $1,180,000

    Beds: 3
    Baths: 4
    Size: 2,179 sqft
    Lot: N/A
    Built: 1995
    Taxes: 3,512
    $/SqFt: $542
    Type: Townhouse
  • R3124344
    HonestDoor Inc.

    14946 92 AVENUE

    $2,200,000

    Beds: 9
    Baths: 7
    Size: 4,970 sqft
    Lot: 9,455 SqFt
    Built: 2000
    Taxes: 8,014
    $/SqFt: $443
    Type: House/Single Family

Related Searches: