Burnaby South › Suncrest

square foot
    Showing 1 to 7 of 7 properties 
  • R3118590
    RE/MAX Heights Realty

    7851 JOFFRE AVENUE

    $1,689,000

    Beds: 5
    Baths: 2
    Size: 2,547 sqft
    Lot: 7,200 SqFt
    Built: 1952
    Taxes: 5,947
    $/SqFt: $663
    Type: House/Single Family
  • R3115935
    RE/MAX Crest Realty

    4057 MARINE DRIVE

    $1,399,000

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 2,540 sqft
    Lot: 5,451 SqFt
    Built: 1984
    Taxes: 4,606
    $/SqFt: $551
    Type: 1/2 Duplex
  • R3112044
    Macdonald Realty

    7430 BOUNDARY ROAD

    $1,350,000

    Beds: 3
    Baths: 1
    Size: 2,000 sqft
    Lot: 6,222 SqFt
    Built: 1953
    Taxes: 5,359
    $/SqFt: $675
    Type: House/Single Family
  • R3102513
    Sutton Group-West Coast Realty

    3796 PETER STREET

    $1,699,000

    Beds: 4
    Baths: 2
    Size: 2,108 sqft
    Lot: 6,832 SqFt
    Built: 1954
    Taxes: 5,837
    $/SqFt: $806
    Type: House/Single Family
  • R3096831
    Macdonald Realty

    3776 ARBOR STREET

    $1,750,000

    Beds: 5
    Baths: 3
    Size: 3,479 sqft
    Lot: 6,360 SqFt
    Built: 1953
    Taxes: 6,036
    $/SqFt: $503
    Type: House/Single Family
  • R3084208
    RE/MAX Performance Realty

    3846 SOUTHWOOD STREET

    $3,199,000

    Beds: 9
    Baths: 9
    Size: 5,646 sqft
    Lot: 9,100 SqFt
    Built: 2023
    Taxes: 11,065
    $/SqFt: $567
    Type: House/Single Family
  • R3082784
    Interlink Realty

    7983 SUNCREST DRIVE

    $1,768,000

    Beds: 6
    Baths: 4
    Size: 3,128 sqft
    Lot: 7,200 SqFt
    Built: 1950
    Taxes: 6,475
    $/SqFt: $565
    Type: House/Single Family

Related Searches:
Suncrest